Yaşam Koçu Dolunay Özbaş: “Bir boşluğu dolduracağıma inanıyorum” | Dolunay ÖZBAŞ | Yaşam Koçluğu ve Danışmanlık

Yaşam Koçu Dolunay Özbaş: “Bir boşluğu dolduracağıma inanıyorum”

Yaşam Koçu Dolunay Özbaş: “Bir boşluğu dolduracağıma inanıyorum”

EREĞLİ’YE YAŞAM KOÇLUĞU VE DANIŞMANLIK OFİSİ AÇILDI

Yaşam Koçu Dolunay Özbaş: “Bir boşluğu dolduracağıma inanıyorum.

EREĞLİ’YE YAŞAM KOÇLUĞU VE DANIŞMANLIK OFİSİ AÇILDI
2023-05-20 05:50:05

Ereğlide 1 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Dolunay Özbaş Yaşam Koçluğu ve Danışmanlık ofisi açıldı.

Selçuklu Mahallesi Atatürk Caddesi Özbayburt İş Hanı No 48 /3, 42310 Ereğli /Konya adresinde açılan ofis, günümüzün ağırlaşan şartlarında sorun yaşayan bireylere yardımcı olmayı hedefliyor.

Yaşam koçu ve danışman Dolunay Özbaş, Almanya 'da Psikolojik Danışmanlık okudum. Burada denklik için aldığım eğitimlerle; Yaşam Koçluğu, Aile Danışmanlığı, Eğitim Koçluğu, Bireysel Danışmanlık yapmak istiyorum. Amacım, bugüne kadar edindiğim bilgileri insanlarla paylaşmak ve onlara yardımcı olmak. İnsanları ve insanların sorunlarına karşı çözüm bulmayı meslek edinmiş ve bunu yapmakla mutlu olan biriyim. Eğitim Koçluğu ile öğrencilerdeki sınav kaygısını azaltıp başarıyı ve çevre ile iletişimini düzeltmeyi amaçlıyorum. İnsanlar seans ve eğitim alırken daha rahat davransın ve kendi evlerindeki huzuru burada da bulabilsinler diye mütevazi bir işyeri açtım. Danışanlar için telefon numaram : 0 542 102 99 14. İsteyen bu numaradan bilgi alabilir dedi.

İnsanlara yardımcı olma adına sosyal medya hesaplarınının bir çoğunu kullandığını belirten Yaşam Koçu ve danışman Dolunay Özbaş, bu hesapların şunlar olduğunu belirtti.

Websitesi : www.dolunayozbas.com

Facebook :Dolunay Özbaş

İnstagram : doluozbas

Twitter : Dolunay Özbaş

LinkedIn : Dolunay Özbaş

e-mail : ozbasdolunay@gmail.com