Farkındalık ve Değişim Koçluğu | Dolunay ÖZBAŞ | Yaşam Koçluğu ve Danışmanlık

Farkındalık ve Değişim Koçluğu

Farkındalık ve Değişim Koçluğu Resim

Farkındalık ve Değişim Koçluğu

Farkındalık ve değişim koçluğu, bireylerin yaşadığı ve hayatlarını daha iyi anlamalarına, istedikleri yaşama ve hayallerine ulaşmalarına yardımcı olmak için kullanılan bir koçluk yaklaşımıdır. Bu yaklaşım, NLP ölçümü, mindfulness, gibi tekniklerle desteklenir.

Dolunay Özbaş, farkındalık ve değişim koçluğu alanında çalışmaktadır. Danışanlarının, zihinsel ve duygusal durumlarını yönetmelerine, bunları  daha iyi anlamlandırmalarına ve kendi oluşturacakları hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için Farkındalık ve Değişim Koçluğu tekniklerini kullanır.

Farkındalık, sadece, manzara ve çevremizi fark etmek, dikkatli bir şekilde dinlemek, düşüncelerimizi ve hislerimizi muhafaza etmek ve anı yaşamak demek değildir. Farkındalık, stresli yaşamda, zihni sakinleştirmeye ve zihinsel yapıyı geliştirmeye yardımcı olabilir.

Değişim, hayatımızdaki yerine getirme için eylemleri anlamamızı gerektirir. Dolunay Özbaş, danışanlarının, kendinde değişimi yapmak için ihtiyaç duydukları motivasyonu sağlamaya yardımcı olmak için  değişim koçluğu tekniklerini kullanır.

Farkındalık ve Değişim Koçluğu, danışanların yaşadıklarını keşfetmelerine, kişisel güçlerini ortaya çıkarmalarına, yaşam kalitesini artırmaya  yardımcı olur. Dolunay Özbaş, farklı teknikler  kullanarak  danışanlarına daha tatmin edici bir yaşam için rehberlik eder.


Kimler Farkındalık ve Değişim Koçluğu Alabilir:

  • Kendinden fazlası olmak isteyenler,
  • Pozitif yaşamı hayatlarına davet etmek isteyenler,
  • Kişisel gelişim yolculuğunu başlatmak isteyenler,
  • Özdeğer ve özgüvenini yükseltmek isteyenler,
  • Kendisine ve çevresine daha fazla iyilik ve güzellik saçmak isteyenler